Pielęgnacja dłoni i stóp

Pielęgnacja dłoni i stóp

Dłonie i stopy mają inną budowę niż reszta ciała. Pod skórą znajduje się znacznie mniej tkanki tłuszczowej przez co są narażone na negatywne czynniki zewnętrzne. Odpowiednia pielęgnacja jest niezwykle ważna. Dlatego nasz salon kosmetyczny oferuje zestaw kompleksowych usług dla dłoni i stóp.

Manicure

Dłonie są niezwykle wrażliwe na warunki atmosferyczne. Zaniedbane wyglądają nie tylko nieestetycznie ale przede wszystkim mogą sprawiać ból. Odwodnienie, bolesne pęknięcia czy zniszczone paznokcie to tylko niektóre z objawów nieodpowiedniej pielęgnacji.
Zdrowe dłonie są ładne i świadczą o zdrowiu właściciela. Dlatego Wyspa Harmonii oferuje Ci kompleksowe zabiegi, dzięki którym dłonie będą zdrowe oraz piękne.

Pina-Parie

Pina-Parie

Nasz salon kosmetyczny oferuje również zabiegi z użyciem kosmetyków Pina-Parie. Zostały stworzone specjalnie do pielęgnacji dłoni. Stosujemy je, ponieważ zostały opracowane w oparciu o potrzeby skóry rąk. Dzięki nim otrzymują optymalną ochronę oraz pomagają w szybkiej i skutecznej regeneracji. Kosmetyki te dzięki swojemu wyjątkowemu składowi zapobiegają również przedwczesnemu starzeniu się skóry.

Pedicure

Popękane pięty czy odciski to nie tylko niezbyt ładny widok ale również towarzyszący problemom skóry ból i dyskomfort. Dlatego też bardzo ważna jest odpowiednia pielęgnacja. Zabiegi w naszym salonie kosmetycznym spowodują, że będziesz czuć się zawsze świeżo i komfortowo. Nasze SPA pedicure sprawi, że już nie będziesz musiała ich chować.